ZŘEKNUTÍ ODPOVĚDNOSTI

Pokud potřebujete další informace nebo máte jakékoli dotazy týkající se vyloučení odpovědnosti na našich stránkách, kontaktujte nás e-mailem na adrese bronislav@bronislavkorda.cz.

Odmítnutí odpovědnosti za

Všechny informace na této webové stránce jsou zveřejňovány v dobré víře a pouze pro obecné informační účely. Korda Servis s.r.o. neposkytuje žádné záruky ohledně úplnosti, spolehlivosti a přesnosti těchto informací. Jakákoli akce, kterou podniknete na základě informací, které najdete na tomto webu, je přísně na vaše vlastní riziko. Korda Servis s.r.o. nenese odpovědnost za žádné ztráty a / nebo škody v souvislosti s používáním našich webových stránek.

Z našeho webu můžete navštívit další weby sledováním hypertextových odkazů na takové externí weby. Přestože se snažíme poskytovat pouze kvalitní odkazy na užitečné a etické weby, nemáme kontrolu nad obsahem a povahou těchto stránek. Tyto odkazy na jiné webové stránky neznamenají doporučení pro veškerý obsah nalezený na těchto stránkách. Majitelé stránek a obsah se mohou změnit bez předchozího upozornění a mohou nastat dříve, než budeme mít příležitost odstranit odkaz, který by mohl být „špatný“.

Mějte také na paměti, že když opustíte náš web, mohou mít jiné weby odlišné zásady ochrany osobních údajů a podmínky, které jsou mimo naši kontrolu. Před zapojením se do jakékoli obchodní činnosti nebo nahráním jakýchkoli informací si přečtěte zásady ochrany osobních údajů těchto webů a jejich „smluvní podmínky“.

SOUHLAS

Používáním naší webové stránky tímto vyjadřujete souhlas s naším zřeknutím se odpovědnosti a souhlasíte s jeho podmínkami.

AKTUALIZACE

Pokud aktualizujeme, pozměníme nebo provedeme jakékoli změny v tomto dokumentu, budou tyto změny promítnuty zde.